Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zróbmy akcję np.na fb o równym traktowaniu przez państwo wszystkich mieszkańców. Dajmy petycję Z podpisami Groblowi. Zróbmy coś bo po ostatniej wypowiedzi Pana Maja wszystko zamieciono pod dywan. Okrzyknięto go rasistą i nic się nie zmieniło. No może tyle, że cyganie poczuli się jeszcze pewniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz z tym rację.Ale cygany latają po urzędach i straszą ludzi tam pracujących.Słyszałam w MOP-sie jak cygańska zgraja odgrażała się pracownikowi socjalnemu,bo za mało kasy dostali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi mój tekst w powyższym poście zjadło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.Heniek na prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak ubliżać cyganom od niepiśmiennych samemu waląc byki. Oj polaczki polaczki... nawet mi was nie żal. Cyganowi bym wybaczył ale wam...
Bo jesteś cyganem :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miałaby brzmieć treść petycji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miałaby brzmieć treść petycji?
Ktoś mądry(urząd miasta,radca prawny)powinien to napisać,bo zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia jak to zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu mamy sie. Oceniaci pokolosze skury. Coto ma fszstko znaczyci taki jeden czlowiek iak heniek ma porusznici wszystkih polakuw j romuw mosznasie porozumieci. Iak ludzie. Wzwaci. Siel. Obelgami
O ja nie mogę :D Co to jest :huh:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbmy akcję np.na fb o równym traktowaniu przez państwo wszystkich mieszkańców. Dajmy petycję Z podpisami Groblowi. Zróbmy coś bo po ostatniej wypowiedzi Pana Maja wszystko zamieciono pod dywan. Okrzyknięto go rasistą i nic się nie zmieniło. No może tyle, że cyganie poczuli się jeszcze pewniej.
własnie zrobmy czas najwyzszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mądry(urząd miasta,radca prawny)powinien to napisać,bo zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia jak to zrobić.
To ma być petycja do władz Miasta podobno. A ja proponuję skontaktować się z Panem Majem, żeby to koordynował. On zaczął mówić głośno, a my mu dajmy poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontakt do radnego pawelmay@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z propozycją pro rodzinną (500 zł na dziecko). Jak nie zrobią odpowiednich ograniczeń to dopiero będą korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jesteś cyganem :angry:
Lepiej być cyganem niż debilem twojego pokroju :huh:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z propozycją pro rodzinną (500 zł na dziecko). Jak nie zrobią odpowiednich ograniczeń to dopiero będą korzystać.
No tak te brudasy rozmnażają się jak koty w marcu.Dopiero będą od "Polaczków" ciągnąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej być cyganem niż debilem twojego pokroju :huh:
Co takiego?lepiej być cyganem niż debilem?Przecież wy jesteście 2 w jednym-cygany i debile! :huh:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy cygany-to zło konieczne w naszym kraju?Nie ma nadziei na "lepsze jutro"bez strachu przed nimi?Bez widoku tych wypasionych analfabetów?którzy w sklepach biorą rzeczy z górnej półki,a ty patrzysz gdzie taniej?Pracujesz po 12 godzin i ledwo nogam ciągniesz.Już patrzeć na nich nie mogę.Obrzydło mi to bydło jak kurze gówno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelska inicjatywa na rzecz zerwania z uprzywilejowaniem Romów w Puławach - tak się nazywa grupa która niedawno powstała. Ma za zadanie zintegrować ludzi i wpłynąć na władzę. Dołączajcie. Zabierzmy podpisy i zmieńmy coś w tym mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelska inicjatywa na rzecz zerwania z uprzywilejowaniem Romów w Puławach - oczywiście grupa powstała na Facebooku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My romowie mamy wszystko a wy dalej do pracy hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pracy polskie świnie hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...